NAWIGACJA  
Strona główna
Najnowsze oferty
SZUKAJ  


KATALOG OFERT   

MIKROFALE > DO ZABUDOWY

MIKROFALA WHIRLPOOL AMW 735 WHCzysta, elegancka forma oraz połączenie wysokiej jakości stali i szkła to główne wyróżniki linii AMBIENT. Zwiększona aż do 67l pojemność, delikatne rączki, chowane pokrętła oraz monochromatyczne wyświetlacze w towarzystwie technologii Szósty Zmysł dają poczucie funkcjonalnego luksusu, dzięki czemu przygotowywanie posiłków jest nadzwyczaj przyjemne.


CrispGotowanie i przyrumienianie od wierzchu i spodu różnych potraw. Funkcja Crisp wykorzystuje równocześnie trzy źródła ciepła: ferrytowy talerz do opiekania, grill oraz mikrofale, dzięki czemu umożliwia szybkie i równomierne podpiekanie m.in. dań zapiekanych w cieście, pikantnych tart na kruchym spodzie i pizzy. Potrawy pieką się równie szybko wewnątrz, jak i na zewnątrz, dzięki czemu nigdy nie są niedopieczone ani przypalone. Rezultaty są nadzwyczajne i całkowicie porównywalne z jakością potraw przygotowywanych w tradycyjnym piekarniku, jednak w znacznie krótszym czasie. Dodatkowo wybierając opcję AUTO (Szósty Zmysł) możesz podgrzewać gotowe zamrożone dania wymagające przyrumienienia takie jak: frytki, paluszki rybne czy skrzydełka kurczaka.


Grill kwarcowyGrill kwarcowy przewyższa pod wieloma względami tradycyjny grill podczerwieni. Zużywa mniej energii, szybciej się rozgrzewa (około 60 sekund) i osiąga wyższą temperaturę, dzięki czemu gwarantuje równie doskonałe rezultaty pieczenia, co tradycyjny piekarnik. Grill spala zabrudzenia gromadzące się na jego powierzchni i praktycznie czyści się sam.Producent: WHIRLPOOL

MIKROFALA WHIRLPOOL AMW 735 WH


Cena: 1599.00 PLN

<< Powrót do kategorii

  KOSZYK  
Wartość: 0.00 PLN
Sztuk: 0

 
Realizuj zamowienie
  LOGOWANIE  
E-mail
Hasło
Załóż nowe konto

             
     
     
     
          

                


 


Mój stan
Dom Media - Konsultant 1
Konsultant 1 tel. 61 8399 237

Mój stan
Dom Media - Konsultant 2
Konsultant 2 tel. 61 8399 238

Masz pytanie - napisz: biuro@dommedia.com.pl


 


                 SUPER RABATY
  NA ZAKUP MEBLI KUCHENNYCH
       U NASZYCH PARTNERÓW


  

  

  


   

   

 
  

KUPUJ TANIO, NIE PRZEPŁACAJ!
 


Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie PLIKÓW COOKIE,  
z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki.
( Więcej patrz regulamin pkt 9 )


 Twoje IP: 54.204.217.140
Copyright © mSite.pl 2016

Korzystanie z serwisu oznacza akceptacje Regulaminu